Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie konta. Po akceptacji przez administratora, na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Z PASJI,
SZACUNKU

I SENTYMENTU

Delta Force tzw. challenge coins i monety okazjonalne

Dodatkowe informacje na temat napisów, emblematów na monetach umieściłem w galerii pod każdym ze zdjęć.

#1 Moneta wręczana jako dowód uznania.

#2 - #3 Monety obecnie wykorzystywane jako tzw. challenge coin przez członków Jednostki. Na rewersie monet umieszczono dewizę Jednostki: No obstacle too difficult, no task too great - Żadna przeszkoda zbyt trudna, żadne zadanie zbyt wielkie.

#4 Najnowsza moneta z saponowanym awersem podobnie jak monety Dowódcy i CSM.

#5 Główna oficjalna moneta Delta Force. Na rewersie monety znajdują się emblematy (od dołu zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara): Military Master Freefall Parachutist Badge (wojskowa mistrzowska odznaka skoczka spadochronowego kat. freefall), emblematy Jednostek współpracujących z Deltą: jednostek spadochronowych, Ranger i Special Forces, Combat Infantryman Badge (odznaka piechoty, która uczestniczyła w działaniach bojowych), Pathfinder Badge (otrzymywana po ukończeniu tzw. U.S. Army Pathfinder School), Diver Badge (odznaka nurka) i w środku Master Parachutist Badge (mistrzowska odznaka spadochronowa).


wróć do poprzedniej strony

© 2020 | Specialforces-memorabilia.pl

Wykonano w: avangardo.pl

Niniejsza strona www ma charakter wyłącznie niekomercyjny. Ma na celu zaprezentowanie prywatnej kolekcji i podzielenie się zdobytą wiedzą. Wszelkie prezentowane treści zostały zdobyte drogą legalną, nie naruszają niczyich praw i nie stanowią naruszenia tajemnicy.

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.
?>