Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie konta. Po akceptacji przez administratora, na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Z PASJI,
SZACUNKU

I SENTYMENTU

Medal z okazji 25 rocznicy powstania Jednostki

Medal okolicznościowy zaprojektowany przez medaliera Piotra Gorola (http://www.pgorol-medalierstwo.pl/medalierstwo_piotr.html) i wykonany w Mennicy Polskiej SA. Średnica 5 cm, posrebrzany i oksydowany. Edycja numerowana.

Medal został zapakowany w dwa pudełka. Wewnętrzne metalowe wykonane przez Dosenspezialist GmbH Niemcy oraz kartonowe wykonane przez PortaArt Poznań. Na wewnętrznej płaszczyżnie wieka cytat z filmu promocyjnego Wojsk Specjalnych (https://www.youtube.com/watch?v=61ADMO8mcg0) - słowa Dowódcy JW GROM. Pod nimi miejsce na ewentualną dedykację i krótki opis medalu. Pod metalowym pudełkiem umieszczony został certyfikat Mennicy.

Jednostka prowadzi ewidencję medali. Podczas obchodów 25-lecia ten właśnie medal został wręczony między innymi CC Aleksandrowi Tarnawskiemu i ambasadorowi USA w Polsce Stephenowi Mull.


wróć do poprzedniej strony

© 2020 | Specialforces-memorabilia.pl

Wykonano w: avangardo.pl

Niniejsza strona www ma charakter wyłącznie niekomercyjny. Ma na celu zaprezentowanie prywatnej kolekcji i podzielenie się zdobytą wiedzą. Wszelkie prezentowane treści zostały zdobyte drogą legalną, nie naruszają niczyich praw i nie stanowią naruszenia tajemnicy.

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.